Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Hľadáme najlepších v Corgoň lige!

Piroška dal pekný gól

Zdroj: sita

04.07.2012 22:16 | V piatok večer vyhlásia pri Slnečných jazerách Jedenástku Corgoň ligy 2011/2012, ďalej najlepšieho hráča v minulom ročníku najvyššej domácej súťaže, najlepšieho trénera ako aj objav uplynulej sezóny.

Predstavitelia Únie ligových klubov (ÚLK), riadiaceho orgánu dvoch najvyšších slovenských futbalových súťaží, organizujú v spolupráci s marketingovým partnerom UFA Sports Slovakia a partnermi Corgoň ligy a podujatia slávnostné otvorenie novej sezóny futbalovej Corgoň ligy 2012/2013. Na galavečere, ktorý sa uskutoční v piatok 6. júla od 19.30 h v hoteli Senec pri Slnečných jazerách, chcú však dať organizátori aj slávnostnú bodku za uplynulým ročníkom najvyššej domácej súťaže 2011/2012.

   V Senci na spomenutom piatkovom podujatí vyhlásia Jedenástku Corgoň ligy 2011/2012, ďalej najlepšieho hráča v minulom corgoňligovom ročníku, najlepšieho trénera ako aj objav uplynulej sezóny. Laureáti, ktorých dekorujú, vyšli z hlasovania kormidelníkov corgoňligových mužstiev, trénerov reprezentácie a futbalových funkcionárov.

"Počas galavečera odovzdajú aj špeciálnu cenu pre fankluby, ktorú prináša hlavný partner Corgoň ligy, spoločnosť Heineken Slovensko. Túto cenu udelia za špeciálne fanúšikovské projekty v najvyššej futbalovej súťaži," uvádza sa v správe, ktorú poskytla Únia ligových klubov.

Prvenstvo v kategórií Najlepší ligový tréner získal za súťažný ročník 2010/2011 kouč Senice Stanislav Griga, v súčasnosti už reprezentačný kormidelník A-tímu Slovenska. Objavom sezóny sa stal v sezóne 2010/2011 obranca Slovana Bratislava Lukáš Pauschek a za najlepšieho hráča Corgoň ligy vyhlásili jeho klubového spoluhráča Filipa Šeba (ten bol s 22 gólmi aj najlepším kanonierom v ročníku 2010/2011).

Prehľad laureátov a ocenených futbalistov za corgoňligovú sezónu 2010/2011 (vyhlásenie sa uskutočnilo 8. júla 2011 na slávnostnom galavečere v Senci):

   Jedenástka Corgoň ligy 2010/2011:
   Petr Bolek (FK Senica, 6 hlasov) - Lukáš Pauschek (ŠK Slovan Bratislava, 7 hlasov), Martin Dobrotka (ŠK Slovan Bratislava, 11 hlasov), Mário Pečalka (MŠK Žilina - Hapoel Tel Aviv/Izr., 8 hlasov), Filip Lukšík (FK Senica, 18 hlasov) - Karim Guédé (ŠK Slovan Bratislava, 15 hlasov) - Marko Milinkovič (MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava, 12 hlasov), Róbert Jež (MŠK Žilina - Górnik Zabrze/Poľ., 13 hlasov), Igor Žofčák (ŠK Slovan Bratislava, 17 hlasov) - Filip Šebo (ŠK Slovan Bratislava, 20 hlasov), Ondřej Smetana (FK Senica, 16 hlasov)
   Najlepší tréner: Stanislav Griga (FK Senica) - 18 hlasov
   Najlepší strelec: Filip Šebo (ŠK Slovan Bratislava) - 22 gólov
   Najlepší hráč: Filip Šebo (ŠK Slovan Bratislava) - 20 hlasov
   Objav sezóny: Lukáš Pauschek (ŠK Slovan Bratislava) - 13 hlasov

Autor: Tomáš Magáth

Zdroj: noviny.sk/huste.tv/sita

Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt