25.4.2024
Jasličky, pätička, vinkel! Nadherný gól Abrahama Atléticu Madrid

MADRID / Nádherné góly prináša najvyššia španielska futbalová súťaž aj v novej sezóne, dnes sa pozrieme do Madridu.

Futbalisti španielskeho futbalového šampióna Atletico Madrid zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 2. kola Primera Division nad Eibarom 2:1 a zaznamenali tak vôbec prvé víťazstvo v sezóne.

Pred 48000 divákmi poslal domáceho favorita do vedenia už v dvanástej minúte Miranda. O trinásť minút neskôr bolo v Madride na štadióne Vicenteho Calderona ešte veselšie, keď brankára Eibaru prekonal aj ostrostrelec Mandžukič. Najkrajšia akcia zápasu však prišla v 33.minúte a mali ju na svedomí prekvapujúco hostia! Abraham Minero zakončil geniálnu akciu na jeden dotyk po jasličkách a pätičkovom priťuknutí priamo do vinkla...