11°
19.4.2024
José, čo si to vyviedol?! Callejon prekopol z pol metra prázdnu bránu!

BERGAMO / Španiel José Maria Callejon je so siedmimi gólmi najlepším strelcom talianskej Serie A. Spoluhráč nášho Mareka Hamšíka dal za SSC Neapol v predošlých 8 kolách 7 gólov. Ďalší mal ako na tácni pripravený dnes večer na trávniku Atalanty Bergamo.

José oklamal fyziku...

Tam zavítali Neapolčania po tom, ako počas víkendu doma rozstrieľali Veronu v pomere 6:2. Aj v Bergame boli favoritom, no tam sa im v poslednom čase nezvyklo dariť. Veď posledný gól tam dali ešte 26. novembra 2011. Táto kliatba akoby zaúčinkovala v druhom polčase aj na španielskeho ostrostrelca Callejona, ktorý v tutovej šanci naozaj neskutočne minul. V čistej pozícii tak odmietol vyrovnávajúci gól, keďže futbalisti spod Vezuvu v tom čase prehrávali 0:1. Nabehol si na zadnú žrď a presne tam ho našla krížna prihrávka smerujúca cez domácu šestnástku. José nastavil svoju ľavačku a - oklamal fyziku! Loptu totiž dokázal poslať z pol metra nad brvno brány Atalanty!

Higuaín najprv hrdina, potom nešťastník

Callejon fatálne zlyhal ešte v čase, keď bol na ihrisku aj Marek Hamšík. Toho však v 65. minúte vystriedal Insigne. A tak slovenský kapitán SSC iba z lavičky sledoval, ako Argentínčan Gonzalo Higuaín v 86. minúte vyrovnal. Pozrite si to TU. A v druhej minúte nadstaveného času mohol zabezpečiť favoritovi všetky tri body, no brankára Sporttiela z jedenástky neprekonal! To uvidíte TU.