Messi zažaluje maďarský časopis za vymyslený rozhovor

Messi v exhibícii

Zdroj: sita

15.07.2012 17:00 | "Chcem zdôrazniť, že som nikdy takýto rozhovor neabsolvoval. Využijem svoje právo a zažalujem Képes Sport," povedal Lionel Messi.

Futbalista španielskeho klubu FC Barcelona Lionel Messi hrozí žalobou maďarskému magazínu Képes Sport. Informoval o tom portál goal.com. Maďarský časopis mal podľa Messiho vymyslieť a uverejniť ním poskytnutý rozhovor, v ktorom uviedol, že jeho spoluhráči v Barcelone si mysleli, že je hlúpy. Képes Sport argentínskeho reprezentanta citoval v tvrdení, že jeho kolegovia v mládežníckom tíme FC Barcelona vrátane Cesca Fábregasa a Gerarda Piquého si spočiatku mysleli, že mal ako teenager problémy. Messi mal takisto údajne poďakovať Brazílčanovi Neymarovi za pozitívne komentáre na jeho osobu.

Lenže, trojnásobný držiteľ Zlatej lopty argentínskej televízii Teleam potvrdil, že tieto tvrdenia boli médiami vykonštruované. "Tento rozhovor sa nikdy neuskutočnil," povedal Messi pre Teleam. "Chcem zdôrazniť, že som nikdy takýto rozhovor neabsolvoval. Využijem svoje právo a zažalujem Képes Sport," dodal Lionel Messi.

Messi sa v prvom predsezónnom zápase predstaví v drese barcelonského FC 24. júla proti nemeckému Hamburgu.

Autor: Tomáš Magáth

Zdroj: noviny.sk/sita

Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt