Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rooneyho delil milimeter od prerezania tepny

Škaredé zranenie Rooneyho

Zdroj: sita

10.09.2012 14:32 | Kanonier Manchestru United a anglickej reprezentácie mohol vykrvácať!

Útočník anglického futbalového klubu Manchester United Wayne Rooney priznal, že sa obával nedobrovoľného ukončenia kariéry, ktoré mohlo spôsobiť nepríjemné zranenie. Dvadsaťšesťročný kanonier "červených diablov" sa zranil pred dvoma týždňami v ligovom dueli proti Fulhamu. Protihráč Hugo Rodallega ho nechtiac zasiahol tak nešťastne, že mu spôsobil tržnú ranu na stehne a tá len o milimeter minula tepnu. Keby ho Rodallega zasiahol hlbšie a prerezal by tepnu, Rooneymu by hrozilo vykrvácanie. Útočníka anglickej reprezentácie okamžite previezli do nemocnice, kde mu zašili ranu. Nepríjemné zranenie si vyžiada "len" štvortýždňovú absenciu.

"Mal som šťastie, že mi neporanil sval. Lekári mi povedali, že chýbal len milimeter, aby mi zasiahol tepnu. Mohol som skončiť oveľa horšie. Vďaka Bohu, že sa to nestalo, inak by som mal vážne problémy," povedal obávaný zakončovateľ 19-násobného anglického šampióna.

Wayne Rooney nenastúpil za Anglicko v piatkovom zápase kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2014 s Moldavskom (5:0) a vynechá aj utorňajšie stretnutie s Ukrajinou.

Autor: Tomáš Magáth

Zdroj: sita

Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt