Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Ulice v Madride zaplnili tisícky fanúšikov Realu oslavujúcich titul

Zdroj: youtube - Oslavy Realu Madrid v meste

03.05.2012 21:34 | Tisícky oslavujúcich fanúšikov Realu Madrid sa vo štvrtok vybralo do centra španielskej metropoly osláviť futbalový titul, prvý v La Lige po štyroch rokoch.

Tréner Jose Mourinho, kapitán Iker Casillas aj s ostatnými hráčmi sa viezli vo vyhliadkovom autobuse v klubových farbách cez preplnenú ulicu Paseo de Recoletos k fontáne Cibeles, tradičnému miestu osláv "bieleho baletu".

Za doprovodu rockovej hudby a s nespočetnými konfetami vo vzduchu sa Casillas vyštveral na pódium pri fontáne a na krk sochy Cibeles pripevnil klubovú vlajku na znak ukončenia trojročného trápenia v tieni úhlavných rivalov z FC Barcelona. "Pre toto pracujeme, chceme tešiť našich fanúšikov," vyhlásil Mourinho, ktorý má na konte už majstrovské tituly v štyroch krajinách - rodnom Portugalsku, Taliansku, Anglicku a Španielsku. Jeho krajan Cristiano Ronaldo dodal: "Prežívame obrovskú radosť. Je to môj prvý titul v Španielsku a som naozaj šťastný. Naši fanúšikovia si to zaslúžili."

Real spečatil zisk titulu triumfom 3:0 na pôde Athleticu Bilbao, keď sa dve kolá pred koncom sezóny dostal od Barcelony na rozdiel siedmich bodov.

Autor: Tomáš Magáth , Vladimír Ambrozek

Zdroj: tasr

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt