Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Basketbalistu zabilo smečovanie

kôš

Zdroj: TASR

23.07.2012 19:39 | Brazílčana na tréningu zranila 300 kilogramov vážiaca konštrukcia s košom, zraneniam podľahol po 9 dňoch.

Po deviatich dňoch sa neúspechom skončil boj brazílskych lekárov o život 19-ročného basketbalistu Davida Henriqua Conrada Meiru, ktorého - napokon smrteľne - na tréningu zranila 300 kilogramov vážiaca konštrukcia s košom. Informáciu priniesli viaceré brazílske portály, medzi web denníka Globo.

Hráčovi tímu UniCeub Meirovi sa stalo osudným smečovanie, keď na seba strhol masívne zariadenie a privodil si zlomeninu dvoch krčných stavcov. Už pred prevozom do nemocnice mu dva razy prestalo pracovať srdce, následne bol v kritickom stave v umelom spánku. Polícia vyšetruje, či v tomto prípade nešlo o nedbanlivosť niektorého zo zamestnancov. V pondelok sa v hale v Sobradinhu približne 20 km od Brasílie konalo spomienkové zhromaždenie.

Autor: Tomáš Magáth

Zdroj: noviny.sk/sita

Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt