Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Trojka z polovice ihriska. Komentátor takmer stratil hlas

Zdroj: YouTube

20.08.2012 07:37 | Keď sme na majstrovstvách sveta v hokeji prvý raz vyhrali nad Českom, polovica Slovenska oslavovala až do rána. Niečo podobné teraz prežívajú v Čiernej Hore. Ich basketbalisti totiž zdolali Srbsko.

Národný hrdina Ivanovič

Prvý, kto víťazstvo nad Srbskom nevedel predýchať bol komentátor podujatia. Jeho nekonečný krik fanúšikom pripomínal talianskych futbalových kolegov. V európskej kvalifikácii prehrávali Čiernohorci tri sekundy pred koncom zápasu o jediný bod 70:71. Spod vlastného koša rozohrali akciu a národným hrdinom sa stal iba 18-ročný mladík Nikola Ivanovič.

Nosili ho na ramenách

Ten z polovice ihriska súčasne so záverečnou sirénou trafil unikátnu trojku. Takmer 19 tisíc fanúšikov stíchlo, Ivanoviča jeho spoluhráči nosili na ramenách. Čiernohorci a Srbi tvorili ešte pred šiestimi rokmi spoločnú reprezentáciu, teraz stoja proti sebe ako súperi v skupine, v ktorej účinkujú aj naši basketbalisti. Nech im je Ivanovičova trojka výstrahou, že Čiernohorci to nikdy nezabalia.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Ľubomír Uhlík

Zdroj: noviny.sk/YouTube

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt