Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Hokejový brankár Gelašvili vycvičil súpera. Dal gól z nájazdu

Zdroj: YouTube

04.09.2012 12:40 | Dobrá práca s hokejkou patrí v dnešnej dobe k základným schopnostiam hokejového brankára. Nevidí sa však len tak, aby brankár išiel na samostatný nájazd. Nie to ešte, aby divákov pobavil excelentnou kľučkou a dal gól. To sa poradilo v exhibičnom zápase brankárovi Magnitogorsku Georgijovi Gelašvilimu. Informáciu priniesol český server idnes.cz.

Z čistého srdca

Parádny kúsok predviedol Gelašvili pri priateľskom zápase nazvanom "Z čistého srdca", v ktorom sa stretol tím najlepšieho hráča NHL aj majstrovstiev sveta Jevgenija Malkina s výberom ďalšej ruskej hviezdy NHL Ilju Kovaľčuka.

Výťažok pozostalým hokejistov Lokomotivu

Výťažok z akcie, ktorá sa konala v Magnitogorsku, poputuje rodinám hokejistom Lokomotivu, ktorí pred rokom zahynuli pri leteckej tragédii v Jaroslavli. Samotný zápas skončil nerozhodne 14:14 a tak došlo na samostatné nájazdy. Pri nich sa blysol práve domáci gólman, ktorý vysekal kolegovi Olegovi Bratašovi kľučku, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani ďalší účastník Pavel Dacjuk.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

 

Autor: Lucia Husárová

Zdroj: noviny.sk/idnes.cz

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt