Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Spevák Justin Bieber dostal ponuku na skúšku v ECHL!

Zdroj: youtube

12.09.2012 11:51 | Kanadský popový spevák Justin Bieber dostal ponuku na skúšobný kontrakt v klube hokejovej ECHL Bakersfield Condors. Potvrdil to hlavný tréner mužstva Matt O´Dette.

Reklama alebo realita ?

"Len málokedy vidíte takúto kombináciu zručností a húževnatosti. Obaja pochádzame z Ontária. Sledoval som jedno video, na ktorom korčuľoval s tímom Toronto Maple Leafs. Myslím si, že by mohol pomôcť nášmu tímu svojou rýchlosťou. Navyše - hokejku drží napravo a presne takého hráča sme chceli získať do mužstva," uviedol kouč. Podľa skautov má Bieber "jemné ruky, 'zničujúce' zápästie schopné prekonávať brankárov z NHL a je dobrý korčuliar".

Lámač dievčenských sŕdc hokejistom ?

Stále iba 18-ročný lámač dievčenských sŕdc Bieber je rodák z kanadského Londonu a na svojom konte má EP nahrávku My World (2009), štúdiovku My World 2.0 (2010), vianočný album Under The Mistletoe (2011) a najnovšiu štúdiovú nahrávku Believe, ktorá v USA vyšla 19. júna. Bieber, ktorého najväčším hitom je skladba Baby s vôbec najpozeranejším videom na YouTube, randí s americkou herečkou Selenou Gomez. Počas svojej kariéry stihol získať okrem iného jednu Brit Award, tri Juno Awards a tri nominácie na Grammy.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Vladimír Ambrozek

Zdroj: sita/noviny.sk/youtube

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt