Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

VIDEO: Daniela Pailleho zlikvidovala strela do hlavy

Zdroj: youtube - Daniela Pailleho zlikvidovala strela do hlavy

08.11.2011 12:49 | Hokejový útočník Bostonu Bruins Daniel Paille nedohral súboj s New Yorkom Islanders. Skončil v nemocnici po tvrdej rane od obrancu Steva Staiosa.

Paille inkasoval v úvode tretej tretiny ranu pukom priamo do hlavy od obrancu New York Islanders Steva Staiosa, ktorý pálil tesne za modrou čiarou. Paille stál len pár krokov pred Staiosom, okamžite padol na ľad a tvár mu zaliala krv.

Na ľad prišli členovia lekárskeho tímu Bruins a poskytli hráčovi prvú pomoc. Po pár minútach sa postavil na vlastné nohy a zamieril s uterákom na tvári priamo do šatne. Do zápasu už nezasiahol. "Puk ho trafil do tváre do oblasti nosa. Pravdepodobne dnes či zajtra budeme vedieť bližšie podrobnosti," povedal tréner Bruins Claude Julien.

Pailla okamžite previezli na vyšetrenia k špecialistovi na jednu z bostonských kliník. "Bol to nešťastný a hrozivý moment. Staiosovi sa puk postavil a Daniel mal šťastie, že mal na prilbe ochranný kryt očí. Videl som ho pred odchodom na vyšetrenia, chodil a vyzeral byť celkom v poriadku. Nos má však poriadne veľký," povedal pre ESPN útočník Bruins Milan Lucic.

 

Autor: Ľubomír Uhlík

Zdroj: sita/noviny.sk

Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt