Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Zahrá si Jurčina za Žilinu? Vrásky na čele mu robí poistka...

Zdroj: TV JOJ

18.09.2012 09:40 | Slovenskú hokejovú Tipsport extraligu by si mohol zahrať aj Milan Jurčina. Ten je na lane Žiliny, aj keď jeho situácia je komplikovanejšia.

Jurčina trénoval so Žilinčanmi celé leto, no nad tým, či nastúpi aj do majstrovských zápasov, váha. Má jeden veľký problém - je totiž voľný hráč. "Je tam riziko toho zranenia, ja som bez zmluvy, nemám zmluvu v Európe, ani v Amerike, takže v prípade zranenia je tam oveľa väčšie riziko u mňa, ako u chalanov, ktorí majú zmluvy v NHL. Takže sa musím porozprávať s agentom a prejsť všetky tie situácie, ktoré by mohli nastať," vysvetľuje Milan Jurčina.

Výluka údajne len zopár týždňov

Navyše, podľa jeho najčerstvejších informácií by výluka v NHL mala trvať iba pár týždňov a na tú dobu sa ani neoplatí vybavovať poistenie. Milan Jurčina: "Chalani, ktorí sú na Slovensku, do toho prvého októbra budú čakať. Myslia si - alebo čo som aj ja počul agenta - že by nemal byť až tak dlhý ten lock out. Uvidíme, ako sa všetko začne vyvíjať a po prvom októbri začneme riešiť tú situáciu."

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Roman Gaduš

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt